Sada vlněných koulí do sušičky prádla

240,00 Kč

Počet
Skladem ihned k odeslání

Koule z ovčí vlny jsou určeny do sušičky prádla. Přidáte je spolu s mokrým prádlem do bubnu sušičky a spustíte sušící cyklus.
Vlněné koule zkracují proces sušení až o 20% a tím šetří čas, peníze za energii a přispívají tím k ochraně životního prostředí. Mnozí lidé používají tenisové míčky, ale ty jsou hlučné, vlněné koule jsou 100% přírodní produkt, ručně vyrobeny pouze z lokální české ovčí vlny, měkké a pružné, lehké a tiché,100% ekologické
Vlna pohlcuje zbytkovou vlhkost, takže vytáhnete prádlo opravdu suché, aniž by bylo přesušené. Vlna je antibakteriální a antimykotická, koule můžete ponechat v bubnu sušičky (při pootevřených dvířkách)
Vlněné koule přirozeně změkčují prádlo, to je při použití vlněných koulí nadýchané a hebké, zbavené statické elektřiny. prádlo není tolik pomačkané a většinu prádla již není třeba žehlit. Moje koule obsahují jenom vlnu z mých šťastných oveček, k plstění nepoužívám žádné chemikálie, na konci koule ještě peru v ekologickém Yellow and Blue pracím prostředku.
Vlna je úžasný nosič vůní, takže pokud před sušením kápnete na každou vlněnou kouli směs octa a esenciálního oleje, vaše prádlo bude dezinfikované a provoněné, ocet také přispívá k odstranění statické elektřiny z prádla. Eventuálně stačí aj esenciální olej. Vlněné koule jsou použitelné více než 1000x a můžete je bez problémů i prát a pak volně vysušit.  

Na zakázku je možné vyrobit libovolný počet kusů.

885 ks
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

skvělé

Koupila jsem si kuličky na Kreativu a opravdu fungují, evidentně zkracují sušící cyklus, na kuličky kapu éterický olej místo aviváže. prádlo je také více nadýchané. Jedou u nás nonstop. Jsem nadšená, kupuji také jako vánoční dárky. Moc děkuji za skvělý výrobek :-)

Pomohla vám tato recenze? Ano Ne